Üsküdar Su Tesisatçısı

E-Posta Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız 05327657308

Üsküdar Su Tesisatçısı

Ana Sayfa » Tanıtım » Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar Su Tesisatçısı

Tesisat firmaları herhangi bir zaman diliminde ihtiyaç duyulacak alanlardan birsidir. Bu firmalar kişilere özellikle acil durumlarda sıklıkla lazım olmaktadır. Bireyler ise her firmaya dilediği zamanda ulaşmakta zorluk çekebilmektedir. Üsküdar Tesisat olarak bu durumun farkında olarak yaklaşım sergilemekteyiz. Firmamıza ulaşabilmeniz adına çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, kurulduğu ilk günden beri büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bizlerin müşterilere sağlayacağı kolaylıklar sürekli artarak devam eder. 7/24 yardımınıza koşmamız da bu durumdan kaynaklanmaktadır. Su kaçağı ya da elektrik kaçağından mı şüpheleniyorsunuz? Çalışıyorsunuz ve ancak akşamları mı müsaitsiniz? Hiç problem değil. Bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Üsküdar Tesisat firmamıza bir telefon kadar uzaksınız. İstanbul içi Üsküdar semtine verdiğimiz hizmet sayesinde sizlerin yanınızdayız. Bizleri tercih etmeniz sayesinde herhangi bir acil duruma kısa sürede dönüş verebiliriz. Daha büyük bir aksaklık ve problem çıkmadan yapılacak müdahale ile hem kötüsünden hem de maddi kayıptan kurtulabilmeniz mümkündür.

Acil Durumlarda Müdahale

Yaşam içerisinde karşılaşılacak olan durumlara kesin olarak bir zaman dilimi vermek oldukça zordur. Acil durumların özellikle ne zaman geleceği belli olmamaktadır. Ancak bu durumlar gerçekleştiğinde acil müdahale gerekebilmektedir. Su tesisatıelektrik tesisatı ya da kombi tesisatı konusunda oluşan herhangi bir aksaklık 7/24 boyunca bizler tarafından çözülmektedir.

Örneğin kış mevsiminin ortasında kombiniz arızalandı ve eviniz ısınmıyor. Bu çekilebilecek bir durum değildir. Hele bir de evde yaşlı ya da küçük çocuk bulunuyorsa tolerans gösterilemez ve acil müdahale gerektirir. Kombi tesisatı konusunda hizmet veren firmamıza bu noktada ulaşmanız, durumdan bahsetmeniz yeterli olacaktır. İstanbul da konum bilginiz alındıktan sonra ustalarımız çalışanları ile birlikte alana gitmektedir.

Hizmetlerimiz Marka Güvencesi altındadır.

  • Kalorifer Petek Temizliği
  • Termal Kamera Su Kaçağı Bulma
  • Cihazla Su Kaçağı Bulma
  • Robot Kamera ile Su Kaçağı bulma
  • Pis su kamerası atık gideri su kaçağı tespiti
  • Balkon Gideri Açma
  • Tıkalı Bahçe Gideri Açma
  • Tıkanmış Lavabo Açma
  • Tuvalet Gideri Açma

Su Kaçağı Hakkında Her Şey!

Su kaçağı insanları en büyük sıkıntıya sokan durumların başında yer alır. Kaçaklar duvar, dolap gibi alanlarda kabarma ve kokulara sebep olur. Rutubetin oluşması ise astım gibi hastalıklara sebep olabilmektedir. İlerlemesi ve rutubet alanlarında bulunmak sağlık açısından büyük sorunlar yaratacağından tesisat firması ile anlaşmak ve bu konuya çözüm bulmaya çalışmak iyi olacaktır.

Alt Kata Su Kaçağı Var Ne Yapmalıyım?

Su kaçakları sadece mevcut daireye zarar vermemektedir. Tüm bina doğrultusunda akan su duvarlarda ciddi sorunlara sebep olmaktadır. Oluşan bu sızıntı duvar yapısında bozulmayı şişme ve boya dökülmesi ile ortaya çıkarır. Durum bununla da kalmayarak kötü kokuya sebep olur. Alt kata su kaçağı bulunan bireylerin acil olarak su tesisatçı firması bulması gerekir.

Banyo Alt Kata Su Kaçırıyor, Su Sızıntısı Önlenebilir mi?

Banyo alt kata su kaçırıyor ise su döşeme alanlarında bir problem var demektir. Katlar arasında su kaçması istenen bir durum değildir. Üstelik bu durum engellenmediğinde ileri düzeyde bina yapısına doğrudan zarar vermektedir. Peki bu durum engellenebilir mi? Elbette ki. Ekip Tesisat gibi firmalara başvurarak bir çözüm arayabilirsiniz.

Banyo Su Kaçağı Tespiti

Banyo su kaçağı için özel aletler kullanılmaktadır. Firmamız banyo su kaçağı tespiti sizler için malzemeler kullanarak yapmaktadır. Hiçbir problem olmadan kırmadan dökmeden anında tespitler mümkündür. Doğru alandan tespit yapmak sizlerin de ekstra masrafa ve kırma işlemine girmeden çözüme ulaşmanız da yardımcı olacaktır.

Evde Su Kaçağı Bulan Firmalar

İstanbul ili içerisinde su kaçağı konusunda talepler oldukça fazladır. Evde su kaçağı bulan firmalar bu noktada hizmetlerini aksatmadan vermeye çalışmaktadır. Üsküdar Su Tesisatçısı olarak bizler de müşterilerimizin ev ve iş yerlerinde bulunan su kaçağı alanlarını tespit ederek çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz. Bizlere ulaşmanız doğrultusunda sizlere yardımcı olmayı isteriz.

Aletle Su Kaçağı Tespiti

Su sızıntısı yapan alanı bulmak için eskiden birçok alanın kırılması ve kontrol edilmesi gerekmekteydi. Ancak artık bu tarz bir duruma Ekip Tesisat gerek duymamaktadır. Alet ve ekipmanlar yardımıyla su kaçağı tesisatı kolaylıkla yapılmaktadır. Diğer firmalar bildiği yoldan gitse de müşteriler bu tarz kırma işlemlerinden olabildiğinde uzak durmayı tercih etmektedir. Bunu bildiğimizden bizlerde ekipmanlar ile su kaçağı alanını bulmaya çalışmaktayız.

Kırmadan Su kaçağı onarımı

Kırmadan su kaçağı tamiri işlemi Genel olarak Kombi sıcak su Hatlarında meydana gelen Çatlak boru ve dirseklerde kullandığımız bir uygulamadır. Bu Uygulamanın Mantıgı Run Flat lastikler ile Aynı mantıktır. Çatlak delik olan boruya Kaçağın durumuna Göre uygulanır Başarı oranı %80 dir. Kombi sıcak veya Soguk su hattına Test pompası ile bakılır ve düşüş durumuna yani kaçağın durumuna göre uygulanır eğer kaçak büyük ise noktasal Tespit yapılıp kırılması gerekicektir. 

İstanbul Cihazla Su Kaçağı Bulan Firma

Su kaçağı ile bir kere tanışan ve öncesinde de özellikle kırma işlemleri ile olumsuz yaşantılara sahip bireyler cihazla su kaçağı bulan firmaları araştırmaktadır. Cihazların kullanım alanları günümüzde giderek artmaktadır. İstanbul içerisinde cihazla su kaçağı bulan firma olarak her ilçeye Ekip Tesisat olarak hizmet vermekteyiz.