Üsküdar Su Tesisatçısı

E-Posta Adresimiz bilgi@uskudartesisat.com

Telefon Numaramız 05327657308

Altunizade Tıkanıklık  Açma

Ana Sayfa » Tıkanıklık Açma » Altunizade Tıkanıklık  Açma

Altunizade Tıkanıklık  Açma

Tüm günün dilediğiniz anında Altunizade tıkalı tuvalet açma Üsküdar Tesisat bünyesine başvuru yapabilirsiniz. Tıkanan tuvaletler nedeniyle bulunduğunuz ortamda büyük sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar hem sağlık hem de ekonomik anlamda zincirleme problemleri beraberinde getirecektir.

Tuvalet Tıkanıklığı Gider Açma

Yaşam alanlarında sağlık açısından riskler barındırabilecek tuvalet giderleri için önlem almak gerekiyor. Çünkü tıkanan tuvalet nedeniyle şu sorunlar görülebilir:

 • Ortamda kötü bir koku oluşacaktır. Bu koku nedeniyle hayatınızdaki işlere devam etmekte zorlanabilirsiniz.
 • Etrafta olan eşyalarınız tıkanmanın neden olduğu durumlar açısından ıslanabilir, batabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Dolayısıyla anlık hızlı çözümler gerekmektedir.
 • Bir kamuya açık alanda oluşan tuvalet gideri tıkanması maddi zarar, reklam tanıtım açısından zarar olarak düşünülebilir.
 • Bireysel alanlarda çocuk ve hastalar için yeni sorun oluşma potansiyeli ve var olanın da çözümü krize girebilir.

Ferah Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklığı giderme yöntemleri açısından, kendiniz bazı önerileri uygulayabilir ve sonuç alamadığınızda tarafımıza başvuru yapabilirsiniz. Tıkanıklık olan alanlarda en basit yöntemlerle çözüme odaklanabilirsiniz. Yani basit bir nedenle tıkandığını düşünüyorsanız kovayla gidere su boşaltmalı ve hızlı çözüm için işlem yapmalısınız.

 • Tuvalet tıkanan yerlerde taşma varsa hemen etrafı doğru şekilde temizlemeli ve zarar görebilecek bir malzemeyi ortadan kaldırabilirsiniz. Altunizade tıkalı tuvalet açma firmamıza 7/24 başvuru yaparak anında çözüm için talepte bulunabilirsiniz.
 • Tıkanmanın hangi aşamasında tuvalet tıkanıklıkları için firmayı aramalısınız bunun tek çözümü kendi çözümlerinizin işe yarayıp yaramaması olacaktır. Mesafeleri ayarlayarak ve gider bölümünde temel müdahalelere rağmen yine de açılmıyorsa firma arama zamanı gelmiş demektir.
 • Gözle görülen bir tıkanıklık nedeni olduğunda, kendi hijyenik durumunuzu da dikkate alarak gidermelisiniz. Bazı kancalı aparatlar bu tıkanıklık giderilmesi için faydalı olabilir.
 • Kimyasal açıcılar evinizde varsa ve kullanacaksanız solunum yollarınızın tehlikeye girmemesi için dikkat ederek kullanmalısınız.

Altunizade, İstanbul’da bir semttir ve tıkanıklık açma genellikle kanalizasyon, lavabo veya tuvalet tıkanıklıklarının çözülmesi işlemidir.

Eğer bir tıkanıklıkla karşılaştıysanız, ilk olarak tıkanıklığın nedenini belirlemek için dikkatlice incelemeniz gerekebilir. Örneğin, kanalizasyon tıkanıklıkları genellikle yabancı maddelerin borulara kaçması nedeniyle oluşurken, lavabo veya tuvalet tıkanıklıkları genellikle biriken saç, kir, sabun kalıntıları ve diğer maddelerden kaynaklanır.

Tıkanıklığı açmak için öncelikle borunun neresinde olduğuna bağlı olarak farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Küçük tıkanıklıklar için, özellikle lavabo veya tuvaletlerdeki tıkanıklıklar için, bir tıkaç kullanabilirsiniz. Bu, basınçlı su kullanarak tıkanıklığı çözebilir.

Daha büyük tıkanıklıklar için, profesyonel bir tesisatçının yardımı gerekebilir. Profesyonel bir tesisatçı, borularda biriken atıkları ve yabancı maddeleri özel aletler kullanarak çözebilir.

Altunizade’de bir tesisatçıya ihtiyacınız varsa, internet üzerinden veya yerel rehberlerden bulabilirsiniz. Tesisatçı seçerken, lisanslı ve sigortalı bir profesyonel seçmek önemlidir. Ayrıca, tesisatçının deneyimine, referanslarına ve müşteri yorumlarına dikkat etmeniz de faydalı olabilir.

Tuvalet Gideri Açma Makinesi

Tıkalı tuvalet açma Altunizade firmasında makineli şekilde gider açma işlemleri yapılmaktadır. Ana gider hattına ulaşan yollarda zaman içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak birikmeler olabilir. Makine sayesinde teknik anlamda uzman bir şekilde işlemlere müdahale yapılmaktadır.

Hangi alanlarda nasıl uygulama olduğu kalabalık mı az kişi mi tuvaleti kullanıyor sorusu ile paralel bir konudur. Kalabalık alanlarda yanlış kullanım olduğunda tuvalet anlık şekilde tıkanabilmektedir. Az sayıda kişi kullanırken daha da az olasılık vardır. Genel tuvalet tıkanma nedenleri şöyle sıralanabilir:

 • Tuvalete bebek bezi, ped, tuvalet kağıdı atılması, suyla gitmeyen madde olması nedeniyle tıkanmalar yaygın şekilde görülür.
 • Tuvalete çocuk olan evlerde oyuncak atılması nedeniyle tıkalı tuvalet açma durumları gerekebilir.
 • Tuvaletlerde tıkanma olmaması için içerisine yabancı cisim atılmaması gerekiyor.

Tuvaletlerle alakalı kullanım detayları konusunda firmamızdan teknik bilgi alabilirsiniz. Kurumsal yapımız içerisinde size genel anlamda hızlı çözüm sağlarken telefondan yönlendirmeler amaçlamaktayız. Bütünsel olarak bir çalışma anlayışı ile yola devam ediyoruz.

Tazyikli su ile tıkanık olan bölümler hızlı şekilde açılmaktadır. Alaturka ve klozet içerisindeki giderler makine ile açılmaktadır. Tuvalet gideri açmak için kullandığımız özel mekanizma sayesinde çözümlerinizi hızlı şekilde sizlere sunuyoruz.

Makine ile tuvalet gideri açtırmak üzere başvuru yapılan Ekip Tesisat, sosyal alanlarınızın zarar görmemesi için çalışmaktadır. Bir iş yerinde tuvalet gideri tıkanık olduğu için müşterileriniz rahatsız olabilir, kurumsal anlamda da reklam gerilemesine neden olabilir.

Ortamda kötü koku var ise bunu dağıtmak için olabilecek en hızlı şekilde havalandırma oluşturmalısınız. Pencereleri açabilir, depo alanlarındaki havalandırma sistemini daha da yoğun hale getirebilirsiniz.

 • Yeniden tuvalet tıkanıklığı olmaması için yapılması gereken şeyleri şöyle sıralamak mümkündür:
 • Tuvalet deliği içerisine suyla erimesi mümkün olmayan hiçbir cisim atmamalısınız. Katı, plastik malzemeler ve daha birçok detay atılmamalıdır.
 • Delik içerisinde inşaat kalıntıları varsa, makine ile tıkanıklık açılması mümkündür.
 • Makineli tıkanıklıkları açma yöntemlerinde ilaçlar kullanılırken doğru bir seçim yapan tecrübeli ekibe sahibiz.

Ekip Tesisat’a başvuru yaparken kendi olanaklarınızla açamadığınız ve giderek büyük sorun haline gelen tıkanıklıklarda önce telefonla ilk yardım müdahaleleri yapmaktayız. Kendi elinizdeki imkanlarda tuvalet gideri açıcı maddeler varsa bunu öncelikle doğru şekilde kullanmalısınız. Yine de sonuç alınmadıysa firmamızdan her daim destek alabilirsiniz.

Alandaki tesisat sistem işlemleri tuvalet gideri tıkandı çözüm dışında farklı birçok alanda da başvurularınızı yapabilirsiniz.

 

 • Soru SorTelefon Et
  Usta Elektrikçi su tesisatçısı