Üsküdar Su Tesisatçısı

E-Posta Adresimiz [email protected]

Telefon Numaramız 05327657308

Acıbadem Tıkanıklık Açma

Ana Sayfa » Tıkanıklık Açma » Acıbadem Tıkanıklık Açma

Acıbadem Tıkanıklık Açma

Tuvalet ya da lavabolarda meydana gelen tıkanıklıklar hayatimizi zora sokmaktadır. Bunun için Acıbadem tıkanıklık açma hizmetimiz ile sizi kısa sürede sorununuzdan kurtarırız. Özellikle klozetler en çok tıkanan yerlerin başında gelir. Mesela çöplerin ve sert cisimlerin klozette atılmasından kaynaklanabilir. Ayrıca bozuk paraların düşmesi de nedenler arasındadır. Bunlardan farklı olarak yanlış lavabo montajları da tıkanıklığa sebep olmaktadır. Çünkü olması gereken eğim sağlanamaz. Dolayısıyla geçiş yetersiz olur. Bu yüzden tıkanma meydana gelir. Aynı zamanda eskimiş veya çürümüş borularda benzer sorunlar oluşabilir.

Acıbadem Tıkanıklık Açma Firması

Tesisat işlerinden çalışacağınız firmanın deneyimli olması gerekli bir faktördür. Aynı zamanda gelişmiş teknolojik aletlerin kullanılması da önemlidir. Çünkü bu araçlar işlemlerin kolay ve hızlı gerçekleşmesine olanak tanır. Acıbadem tıkanıklık açma firması olarak bizimle iletişime geçerek arızalarına çözüm sağlayabilirsiniz.

Eğer tıkanmaları açtırmayıp ertelerseniz daha büyük arızalar ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Çünkü yer edilen kalıntıların üzerine yenileri gelerek sürekli artacaktır. Dolayısıyla kalıplaşma olayı gerçekleşir. Bu kalıplaşmalarda borulara zarar vermeye başlar. Hatta borularda delik, çürüme gibi problemler açığa çıkmasına neden olur. Problem büyüyeceği için masrafta doğru orantılı şekilde artış gösterecektir.

Lavabo tıkanıklarına sebep olan nedenler aşağıda madde madde olarak belirtilmiştir.

 • Biriken kir
 • Kalıplaşmış kireç
 • Yemek artıkları
 • Kürdan ve peçete atılması
 • Lavaboda tıraştan dolayı düşen kıllar
 • Kalitesiz malzemelerin kullanımı
 • Saçların borulara geçişi
 • Çay posalarının atılması
 • Sabun artıkları
 • Çöpler
 • Donmuş yağlar
 • Borulara düşen cisimler
 • Yanlış ve eğimsiz montaj işlemi
 • Eski ya da yıpranmış borular

Özellikle tıkanıklık açma hizmetleri gündeme geldiği zaman karşımıza hassas bir süreç çıkar. Bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi için mutlaka alanında uzman olan firmalardan destek almak şarttır. Tam da bu noktada firmamızın tüm Acıbadem bölgesini kapsayan bir tıkanıklık açma hizmetinin merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade etmek mümkün olur.

Acıbadem Tıkanıklık Açma Fiyatları

Tuvalet, klozet ve lavabolarda oluşan tıkanıklar günümüzde kolay ve hızlıca giderilmektedir. Bu konuda Acıbadem tıkanık açma fiyatları oldukça merak edilen bir konudur. Fakat tam bir fiyat söylemek doğru bir yaklaşım değildir. Çünkü sorunun büyüklüğü, kullanılan cihazlar gibi unsurlara göre hizmet ücreti değişir. Ufak tefek arızalar susta adı verilen araçlar ile hemen halledilir. Ancak bazı maddelerin uzun zaman boyunca yer edilmesi sonucunda susta işe yaramayan bir işlem olacaktır. Bunun için kameralı cihazlar aracılığıyla borulara hiçbir zarar verilmeden sorun çözüme kavuşturulur. Bu işlemde önce parçalara herhangi bir yere zarar vermeden birbirinden ayrılır. Daha sonra bölgede kalan kalıntılar tazyikli sular fışkırtılarak kanalizasyona gönderilir.

Her marketten alınabilecek lavabo açıcılarının birçok özellikleri mevcuttur. Tıkanıklık açmak için kullanılan kimyasal maddelerdir. Genellikle toz halindedirler. Fakat kapsül şeklinde olan türleri de vardır. Bu maddelerdeki asıl amaç kaygan ve yumuşak bir çözelti hazırlayarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalamaktır. Acıbadem bölgesi için geçerli olan tıkanıklık açma hizmetlerine yönelik olarak firmamız her zaman müşteri dostu olan bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır.

Çözeltide sıcak su kullanılır. Önce toz lavaboya dökülüp üzerine su dökülür. Bu işlemden sonra maddeler suyun içine akar. Dolayısıyla tıkanıklığın giderilmesi sağlanır. Fakat lavabo açılarının dezavantajları da vardır. Lavabo taşları, seramikleri ve borularının yıpranması ya da musluk bataryalarının renklerinde kararma gibi örnekler dezavantajlara verilebilir. Özellikle firmamız uygun fiyatlı bir şekilde tıkanıklık açma konusunda her zaman iddialı bir konumda yer almaktadır.

Üsküdar Acıbadem Tıkanıklık Açma

Banyo gibi mutfak lavaboları da bazı sebeplerden dolayı tıkanabilmektedir. Bu sebeplere lavaboya dökülen çay ve yemek artıkları gibi şeyler örnek verilebilir. Üsküdar Acıbadem tıkanıklık açma hizmetimizde kameralı robot cihazlar aracılığıyla kırma işlemine gerek olmadan kolay ve hızlı bir şekildetıkanmanın çözümügerçekleştirilir. Bu işlemde öncelikle kameralı robotlar ile boruların içine detaylı olarakbakılmaktadır. Bunun sonucunda durum tespiti yapılır. Eğer tıkanıklığa neden olan madde kırılabiliyor ise hemen kırılıp kurtulmak olanağı bulunur. Aksi takdirde kullanılan robotun ucunda yer alan yay ile tıkanmaya neden olan madde ya da maddeler çekilerek sorun tamamen çözüme kavuşturulur.